whatsapp

هدف شرکت پترو تجهیز گیتی

شرکت پترو تجهیز گیتی با هدف برآورده سازی نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی ونیروگاهی کشور و جلوگیری از خروج ارز و اشتغال زایی تاسیس گردیده است.
عمده فعالیت این شرکت شامل خدمات تامین تجهیزات و بازسازی بر روی انواع شیرهای صنعتی اعم از شیر سماوری (Plug Valve)، شیرهای ایمنی (Safety Valve)، شیرهای کنترلی (Control Valve)، شیرهای سرچاهی (Well Head)، شیرهای دروازه ای (Gate Valve)، شیر بشقابی (Globe Valve)، شیر یکطرفه (Check Valve)، شیرهای پروانه‌ای (Butterfly Valve) و... براساس استانداردهای بین المللی تعمیر و ساخت شیرها می باشد.

همچنین به جهت اطمینان خاطر مشتریان و بازرسین از کیفیت شیرها و تجهیزاتی که از بازار داخل خرید و فروش می¬شوند، این شرکت خدمات تست هیدرواستاتیک را بر اساس استانداردهای بین المللی و در صورت درخواست در حضور بازرسین محترم انجام داده و برای شیرهای فوق گواهینامه مورد تایید صادر می¬نماید.
گواهینامه¬های صادره، از سوی شرکتهای معتبر بازرسی دارای صلاحیت وتاییدیه از موسسه استاندارد ارایه می¬گردند.
پرسنل شرکت پترو تجهیز گیتی سالها در شرکتهای ساخت و تعمیر شیرهای صنعتی از جمله مرکز بازسازی شیرهای صنعتی (شرکت صنایع تجهیزات نفت)، شرکت گسترش شیرسازی، شرکت تهران سوفا و همچنین شرکتهای بازرسی فنی مانند RWTUV و 2R Inspection و... فعالیت نموده و دارای تجربه مرتبط با این صنعت می¬باشند..
لذا با توانمندیهای بالقوه و بالفعل موجود، شرکت پترو تجهیز گیتی توانایی خدمت رسانی به نهادهای وابسته به وزارت نفت و نیرو، شرکتهای بازرگانی، بازرسی، پیمانکاری و تامین کنندگان نفت گاز و پتروشیمی را دارا می باشد....

خواهشمند است نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال فرمایید.

آدرس:
تهرانسر، بلوار لاله، چهار راه قباد، پلاک ١۴۵B، طبقه ۵، واحد ١۴
تلفن: ۴۴۵٨٧۴٨۴ - ۴۴۵٨٧۵۰۶ - ۴۴۵٨٧۵۰۵ - ۴۴۵٨٧۵۶۴(۰٢١)
شماره واتساپ و تلگرام: 2623628(۰990)
فکس: 44534361(۰٢١)
ایمیل: info@ptg.co.ir

گواهینامه ها

certificate petrotajhiz
certificate2 petrotajhiz